İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tır – Çekici Şoförü Alınacaktır. Görüşmeler Barış Bey İle Yüz Yüze Yapılacaktır. Trafik Kurallarına Hakim Dikkatli, Sorumluluk Sahibi Ve Disiplinli Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen Yolculuk Sırasında Aracın Bakımını Yapmak Yükleri Güvenli Bir Şekilde Taşımak Tır – Çekici Kullanımı İçin İlgili Belgelere Sahip Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tır – Çekici Şoförü alınacaktır. Görüşmeler Barış Bey ile yüz yüze yapılacaktır. Trafik kurallarına hakim Dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Yolculuk sırasında aracın bakımını yapmak Yükleri güvenli bir şekilde taşımak Tır – çekici kullanımı için ilgili belgelere sahip olmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yemişlik Mah.Kavak Yolu Üzeri 3. Km Arhavi Artvin / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.