İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üsküdar’Da Bulunan Frezya Otelimizde Çalışmak Üzere Tam Zamanlı, Haftanın Altı Günü Çalışacak Kadın Temizlik Görevlisi Arıyoruz; İş Sorumlulukları: -İşin Başlangıcında Öncelikli Göreviniz, Yakın Zamanda Konaklamaya Açılacak Olan Otelimizin Yenilenen Tüm Ortak Ve Özel Alanlarını, Odalarını, Yeni Mobilyalarını, Tüm Eşyalarını 1 Veya 2 Aylık Bir Süre Boyunca Düzenli Ve Kapsamlı Bir Şekilde Temizlemek Ve Oteli Açılış Gününe Hazır Hale Getirmektir. -Bundan Sonra Temizlik Rejimi Ve İş Tanımı Misafir Ağırlayan Bir Otelin Gereklilikleri İle Uyumlu Hale Getirilecektir. -Otel Odalarını, Koridorları, Asansörleri, Lobileri, Ortak Alanları, Fitness Merkezlerini Ve Yemek Alanlarını Temizleyin Ve Düzenleyin. -Yatakları Kullanılmış Çarşaflardan Arındırın Ve Taze, Temiz Çarşaflarla Değiştirin. Tüm Çarşafların Otel Standartlarına Uygun Şekilde Yıkandığından Ve Katlandığından Emin Olun. -Havluları, Tuvalet Malzemelerini Ve Diğer Misafir Malzemelerini Otel Standartlarına Göre Yenileyin. Tüm Eşyaların Düzgün Bir Şekilde Düzenlendiğinden Ve Çekici Bir Şekilde Sunulduğundan Emin Olun. -Mükemmel Müşteri Hizmeti Sunarak Konuk İsteklerine Ve Sorularına Derhal Yanıt Verin. Misafirler Tarafından Dile Getirilen Endişeleri Veya Sorunları Profesyonel Ve Nazik Bir Şekilde Ele Alın. -Temizliği Ve Otel Standartlarına Uygunluğu Sağlamak İçin Konuk Odalarını Detaylı Bir Şekilde İnceleyin. Her Türlü Bakım Sorununu Veya Hasarı İlgili Departmana Bildirin. -Odalarda Misafirler Tarafından Kaybedilen Veya Yanlış Yerleştirilen Eşyaları Kontrol Edin Ve Bunları Kat Hizmetleri Amirine Bildirin. Kayıp Eşyaları Misafirin Geri Alması İçin Uygun Şekilde Kataloglayın Ve Saklayın. -Konuk Odalarının Verimli Bir Şekilde Temizlenmesini Ve Teslim Edilmesini Sağlamak İçin Diğer Kat Hizmetleri Personeliyle İşbirliği İçinde Çalışın. -Misafirlerin Ve Eşyalarının Mahremiyetine Ve Gizliliğine Her Zaman Saygı Gösterin. Misafir Bilgilerini Ve Kişisel Eşyalarını Sağduyu Ve Profesyonellikle Ele Alın. Nitelikler: Kat Hizmetlerinde Veya Konaklama Sektöründe Benzer Bir Rolde Önceden Deneyim Tercih Edilir Ancak Gerekli Değildir Misafir Odalarını Ve Ortak Alanları Temizlerken Yüksek Temizlik Standartlarını Koruma Ve Ayrıntılara Dikkat Etme Becerisi. Kaldırma, Eğilme Ve Uzun Süre Ayakta Durma Gibi Fiziksel Görevleri Yerine Getirme Becerisi. Görevleri Önceliklendirmek Ve Son Teslim Tarihlerini Etkin Bir Şekilde Karşılamak İçin Güçlü Organizasyon Ve Zaman Yönetimi Becerileri. Bir Ekibin Parçası Olarak İşbirliği İçinde Çalışma Ve İş Arkadaşları Ve Amirlerle Etkili İletişim Kurma Becerisi. Güçlü Bir İş Ahlakı İle Güvenilirlik Ve Dakiklik. Otelin İhtiyaçlarına Göre Hafta Sonları Ve Tatiller De Dahil Olmak Üzere Esnek Bir Programda Çalışmaya Uyum Sağlama.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın 20- -50 (19.06.2004 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
. Üsküdar İstanbul / Türkiye
Batuhan Aşıktoprak

905347896639.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.