İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofton İnşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş. Bünyesinde İstanbul’Da Yer Alan The Elyesium Otelimizde “Kat Hizmetleri Görevlisi” Olarak Değerlendirilmek Üzere, 4/5 Yıldızlı Otellerde En Az 2 Yıl Görev Yapmış, İletişimi Güçlü,Takım Çalışmasına Önem Veren, Misafir Memnuniyeti Odaklı, Dış Görünüm Ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Titiz, Hijyen Kurallarını Bilen Ve Dikkat Eden, Güleryüzlü Hizmet Edinmeyi İlke Edinmiş, Gerektiğinde Vardiyalı Çalışabilecek, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik En az Lise mezunu, Aynı pozisyonda az 2 yıl deneyimi olan, Takım çalışmasına uyumlu,, Dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, Misafir odaklı hizmet anlayışıyla çalışan, Prezantabl ve güler yüzlü, Adayların başvurularını rica ederiz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Beyoğlu İstanbul Beyoğlu İstanbul / Türkiye
Uzman Ofton İnşaat
İk@Theelsysiumhotels.Com
905370257141.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.