İş ilanı Başvuru Bilgileri

Follkard Towers’ Da Bulunan Carrera Fitness Spa Spor Merkezimizde Çalıştırılmak Üzere Deneyimli Temizlik Görevlileri Alınacaktır. Başvuracak Kişilerin Otel Veya Hastane Deneyimi Olması, Gündüz 2 Vardiya Çalışabilecek, Bay-Bayan, 20-40 Yaş Arası, Kimyasal Ve Makine Kullanımı Konusunda Bilgi Sahibi Olması Gerekmektedir. İşkurdan Gönderme Formu Aldıktan Sonra Turgay Bey’Den Randevu Alarak Görüşmeye Gidiniz

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -40 (9.07.2004 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (9.07.2004 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe DENEYİMLİ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:47 A Blok K:5-6 Bayraklı Bayraklı İzmir Bayraklı İzmir Bayraklı İzmir / Türkiye
Turgay Turgut

902322900777.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.