İş ilanı Başvuru Bilgileri

İşimiz Sadece Misafirlere Temiz Bir Oda Ve Yeni Yapılmış Bir Yatak Vermekle İlgili Değil. Bunun Yerine, Unutulmaz Ve Benzersiz Bir Deneyim Yaratmak İstiyoruz. Kat Hizmetleri Görevlilerimiz, Tüm Otelin Görünümünü Ve Temizliğini Korumaktan Sorumlu Çok Çeşitli Temizlik İşlevlerinde Yeteneklidir. Konuklaımıza Eşsiz, Unutulmaz, Kişiye Özel Deneyimler Sunmak Konusunda Yetkilidirler. Misafir Taleplerini Yerine Getirmek, Arabaları Stoklamak, Odaları Ve Ortak Alanları Temizlemek Veya Benzeri Diğer Sorumluluklar Olsun, Kat Hizmetleri Görevlilerimiz Oteldeki Alanlarda Benzersiz Ve Lüks Bir Misafir Deneyimi Yaratırlar.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.
En Az Ücret : 20003 TL (AGİ Dahil Değil)

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Hangi pozisyonda olursanız olun, başarı için kritik olan birkaç şey vardır – güvenli bir iş yeri sağlamak, şirket politikalarını ve prosedürlerini takip etmek, gizliliği korumak, kalite standartlarını korumak ve üniformanızı, kişisel görünümünüzü ve iletişiminizi sağlamak profesyonel. Kat Hizmetleri Görevlilerimiz katları gezecek ve etrafta dolaşacak (uzun süre ayakta duracak, oturacak veya yürüyecek) ve işe uygulamalı bir yaklaşım sergileyecek (yardım almadan 50 kilodan daha az veya ona eşit olan nesneleri hareket ettirme, kaldırma, taşıma, itme, çekme ve yerleştirme, vb). Tüm bunları iyi yapmak (ve istendiği gibi diğer makul iş görevleri) Kat Hizmetleri Görevlilerimiz için kritik öneme sahiptir – her seferinde misafirlerimiz ve işimiz için doğru olanı yapmak görevimizin pasrçasıdır. Tercihen turizm ingilizce dil yeteneği aranır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Marrıott Uluslararsı Oteller, Sanasaryan Han A Luxury Collectıon Hotel, Hobyar Mah. Mimar Kemalettin Cd. No Istanbul Fatıh Fatih İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Mert Akar
Mert.Akar@Luxurycollection.Com
909053244126.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.