İş ilanı Başvuru Bilgileri

Taşlama Operatörü

OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZIN ÜRETİM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK 20 45 YAŞ ARASI MESAİ PROBLEMİ OLMAYANEN AZ LİSE MEZUNUDENEYİMLİ TAŞLAMA OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.
NOT
Kesimleri yapılan parçaların pürüzlerini düzeltecek, spiral makine kullanabilen, plastiğe spiralle işlem yapıldıktan sonra meydana gelebilecek pürüzler için raspa yapabilecek niteliklerde olması gerekmektedir.
SERVİS OSMANGAZİ NİLÜFER VE YILDIRIM İLÇELERİNE MEVCUTTUR

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Osmangazi

Bursa Aksamaz İnsan Kaynakları

Bursa Aksamaz İnsan Kaynakları İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.