İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fason Atölyelere Üretim İçin Grerekli Muazemelerin Taşınması Ve Üretimi Aksatmayacak Şekilde Planlama Uzmanlarından Gelen Talepler Doğrultusunda Belirlenen Yerlere Ürünlerin Götürülüp Getirilmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 21800 TL

SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı Deparko Sanayi Sitesi Depo Ve Ardiyeciler Yapı Kooperatifi 1/15 Başakşehir İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Eda Güner
Edaguner@Trikkotek.Com.Tr
905312603173.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.