İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cv Nizi Mail Atınız İstanbulik@Utatil.Com Rezervasyonsitesi / Utatil A.Ş. Genel Müdürlük İdari İşler Şoförü Aranmaktadır Tercihen Ortaöğretim Veya Lise Mezunu, Mesleki Yeterlilik Belgesi Veya En Az B Sınıfı Araç Kullanım Belgesine Sahip, En Az 5 Yıl Şirketler De İdari Şoför Olarak Çalışmış

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Kadın 25- -35 (6.06.1999 – 8.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (6.06.1999 – 8.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

-Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, Çalışkan, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, 25/35 Yaş Arası, İstanbul / Ümraniye- Şerifali ye kendi imkanlarıyla gelebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şerifali Mah. Kıble Sok. No:34/3 Ümraniye/İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Merve Hanım
İstanbulik@Utatil.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.