İş ilanı Başvuru Bilgileri

Madeni Yağ Satış Ve Sevkiyatı Yapan Firmamızda **Dijital C Sınıfı Ehliyetli Src 2 Ve Src 4 Belgeli Şehiriçi Yükleme Boşaltma Yapacak Sevkiyat Görevlisi İhtiyacımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 18- -45 (9.07.2006 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Madeni yağ satış ve sevkiyatı yapan firmamızda **dijital C sınıfı ehliyetli src 2 ve src 4 belgeli şehiriçi yükleme boşaltma yapacak sevkiyat görevlisi ihtiyacımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İvedik O.S.B. 2285. Cad. No:106/A Yenimahalle Ankara / Türkiye
Ferhat Karadeniz
Ankara@Nev-Kar.Com
905327857218.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.