İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hizmet Araçlarını Trafik Kuralları Çerçevesinde Kullanmak, Görevli Olduğu Taşıtın İç Ve Dış Temizliğini Yapıp, Her An Hizmete Hazır Bulunduran. Taşıtta Bulunması Gereken Avadanlıkların Bakımlı Olmasını Sağlayan, Araca Ait Basit Bakım Hizmetlerini (Yağ Kontrollerini, Su Veya Lastik Basınç Değeri Gibi) Bizzat Yapabilecek, Ofis İçinde Ve İmalat Bölümünde İhtiyaç Duyulan Ürünlerin Satın Alınmasına Yardım Ve Desteklerde Bulunacak Şoför Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 08:00-18:30 Arası Olup, H.Sonu Tatil. Yemek-Pirim-İkramiye-Yol Ücreti-Fazla Mesai

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Lisans
Erkek 25- -45 (13.06.1999 – 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenşehir Mh. Azade Sk. Resul Han No:17 Kat:4 34775 Dudullu Osgb Ümraniye İstanbul / Türkiye
Yunus Bey

905323224197.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.