İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kesintisiz Güç Kaynakları Üretimi Yapan Firmamızda Sevkiyat Bölümünde Görevlendirilmek Üzere; *Minimum 5 Yıl Şoförlük Deneyimi Olan, *B Sınıfı Ehliyet Ve Src 4 Belgesi Sahibi, *İstanbul İçi Güzergah Bilgisi Olan, *Mitsubishi Kamyonet, Dacia Dokker Vb. Araçları Kullanmış, *Sevk Edilecek Ürünlerin Müşteriye Teslimatını Yapacak (Şehiriçi), *Depo Ve Bölümlerden Alınan Malzemelerin İlgili Yerlere Taşınmasını Yapacak, *Araçların Bakım Ve Muayene Zamanlarının Takibini Ve Yaptırılması Sağlayacak, *İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden Şoför Arayışımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -40 (21.06.1999 – 23.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Takım Çalışması Çalışma saatleri 08:00-18:00 , Cumartesi ve Pazar tatil Yemek ve yol ücreti vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenşehir Mah.Mest Sok No:3 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Ertuğrul Demirer

902164842424.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.