İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Dondurulmuş Pizza Ürünleri Üzerine Uzmanlaşmış Ve Bu Alanda Tanınmış Ulusal Hotel, Restoran, Cafe, Zincir, Catering Ve Market Firmalarına Hizmet Veren 20 Senelik Tanınmış Bir Markadır. Sektörün Alanında Lider Markasıdır. Horeca Kanalının Yanında Market Kanalına Da Hizmet Vermekte Olan Firmamızın Türkiye Genelinde 30 İlde Bayileri Bulunmaktadır. Benmark Gıda San.Gir.A.Ş Genel Müdürlüğü İstanbul İlinde Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- -40 (17.06.2004 – 21.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İstanbul içi market kanalına dağıtım yapacak tecrübeli Ford Transit kullanabilecek evrakları tam personel aranmaktadır. ASGERİ ÜCRET ÜSTÜ MAAŞ+AYLIK YEMEK ÜCRETİ+MESAİ+PRİM+ERZAK YARDIMI DETAYLI BİLGİLER YÜZ YÜZE GÖRÜŞME YAPILACAKTIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adnan Kahveci Mah. Köroğlu Cad. No:65/2-3 Beylikdüzü İstanbul Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
Lojistik Müdürü Köksal Dereli

905557336822.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.