İş ilanı Başvuru Bilgileri

B Veya E Sınıfı Ehliyete Sahip Src2 -Src4 Ve Psikoteknik Belgeleri Olan En Az İlköğretim Mezunu 25-50 Yaş Arası Erkek Şoför Alınacaktır. Karşıyaka, Çiğli Ve Menemen’Den Servis Vardır. Www.İskur.Gov.Tr Adresinde İş Arayan Üyeliğinden Giriş Yapıp İlana Başvurunuz. İşverenle Mutlaka İletişime Geçin. İrtibat :Zeynep Hanım 0554 637 36 44 – 0232 376 70 68 (G.E.K)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10006/1 Sokak No:45 A.O.S.B Çiğli Çiğli İzmir Çiğli İzmir Çiğli İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.