İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalışmak Üzere; Çayırova-Dudullu Güzergahında Personel Taşıyacak, Haftanın 6 Günü; 07:00 Giriş-Çıkış 17:00 Giriş-Çıkış 22:00 Giriş-Çıkış Saatlerinde Çalışabilecek, 16+1 Araç Kullanabilen, Evrakları Eksiksiz Olan, Personel Arayışımız Mevcuttur Maaş+Sigorta+Yemek/Yılda 1 Maaş İkramiye Hakları Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : İKRAMİYE

B SINIFI ARAÇ KULLANABİLEN, SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİ TAM OLAN, DAHA ÖNCE SERVİS ARACI KULLANMIŞ OLAN, ÇAYIROVA-GEBZE BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, PERSONEL ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dudullu Osb. 2. Cad. No: 37 34776 Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Vuslat Pur
İnsankaynaklari@Yildizcam.Co.Tr
902164667820.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.