İş ilanı Başvuru Bilgileri

Güler Yüzlü,Grup Çalışmalarına Katkıda Bulunan, Aktif Araç Kullanabilen,Src,Psikoteknik Ve İbb Şoför Kartı Bulunan Tercihen Samandıra-Yenidoğan-Sarıgazi Mevkiinde İkamet Eden, Emekli Adaylarda Başvurabilir. 37-53 Yaş Aralığına Erkek Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Cumartesi Öğleden Sonra Ve Pazar Tatil. Yemek, Yol, Prim Verilecektir. 09.00-18.00 Arası Çalışma Saatleri.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 37- -55 (31.05.1987 – 8.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Güler Yüzlü,grup çalışmalarına katkıda bulunan, Aktif araç kullanabilen,src,psikoteknik ve ibb şoför kartı bulunan Tercihen Samandıra-Yenidoğan-Sarıgazi mevkiinde ikamet eden, 37-53 yaş aralığına erkek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeüstü Mah. Alemdağ Cad. Öztürk Sok. Fama İş Merkezi No:1/4 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Kurum Müdürü Turgay Çiçek

905531298080.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.