İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çeki Listelerini Müşteri Talepleri Doğrultusunda Talep Edilen Şekilde Düzenlemek. Yüklemesi Yapılacak Malların Mamul Kalite Kontrol Aşamasında Takibini Yapmak,Sarılmış Olan Malların Sevkiyat Alanına Toplanmasını Sağlamak Mamul Depoda Stoğa Ayrılmış Olan Malların Stok Bilgilerini Güncel Tutmak Ve Satış Durumlarında Yüklemesini Yaparak Stoktan Düşmek. Mamul Stok Deposuna Kalan Kumaşların Ambalajlarını Uygun Şekilde Düzenlemek,Numunelerini Alarak Stok Dosyasına Kaydını Yapmak Ve Sistemde Stok Oluşumunu Ve Takibini Sağlamak. Aylık Periyotlarla Mamul Depo Stok Ve Hareketli Stok Bilgilerini Planlama Müdürüne Raporlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -45 (3.06.1999 – 8.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Firmamızda istihdam edilmek üzere SEVKİYAT GÖREVLİSİ arıyoruz. forklif ehliyeti olan askerliğini yapmış yakın çevrede ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Org.San.Böl.Kurtuluş Mah. Turgut Özal Cad. No:3 Gürsu Bursa Gürsu Bursa / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Serap Kaya
İk@Hmktextile.Com
902243760420.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.