İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Hakkımızda Radisson Hotel Group, On Farklı Otel Markası Ve 120 Ülkede Faaliyette Olan Ve Yapım Aşamasında Olan 1.600’Den Fazla Oteli İle Dünyanın En Büyük Otel Gruplarından Biridir. Markamızın Her Otelinde Kapsayıcı Marka Vaadimizevery Moment Matters! Felsefesini, Yes, I Can! Yaklaşımıyla Hayata Geçiriyoruz. Her Zaman İnsanları, Başarımızın Ve Geleceğimizin Merkezinde Tutuyoruz. Çalışanlarımızın Her Birinin Gerçek Birmoment Makers Olması Ve Her Gün, Her Yerde, Her Zaman Elinizden Gelenin En İyisini Yapmanız İçin Size Güç Veren Kültürü, Ruhu, Ortamı Ve Fırsatları Bir Araya Getiriyoruz. Birlikte, Her Anı Önemli Hale Getiriyoruz,Every Moment Matters! Şimdi Radisson Blu Hotel, Bosphorus’Daki Dinamik Ekibimize Katılmak Üzere Deneyimli Ve İletişim Yönü Kuvvetli Bir Garson Arıyoruz! Aranan Nitelikler -Üniversitelerin,Myo’Larının Veya Liselerin Turizm Otelcilik İle İlgili Bölümlerden Mezun, -İyi Derecede İngilizce Bilen, -En Az 2 Yıl Beş Yıldızlı Şehir Otelinde Görev Yapmış, -Servis Ve Sunum Bilgisi Üst Düzeyde, -Dış Görünümüne Önem Veren,Diksiyonu Düzgün, -Ekip Çalışmasına Yatkın, -Misafir Odaklı Çalışabilen, -Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, -Güleryüzlü,Dinamik, -İletişim Becerisi Yüksek, -Ulaşım Sorunu Bulunmayan Arkadaşlarımızın Cv’Lerini Bekliyoruz. Karşılığında Ne Sunuyoruz: · •Harika Bir Ekip Ve Benzersiz Deneyim, · •Geniş Gelecek Kariyer Planlaması, · •Gelişim Alanlarına Göre İlgili Alanda Sertifikalı Eğitimler Ve Webinarlar, · •Hızla Büyüyen Uluslararası Bir Şirket Olan Rhg’De Gelişme Fırsatı. Radisson Hotel Group Portföyü, Tek Ticari Şemsiye Altında; Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson Red, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn By Radisson, Country Inn & Suites By Radisson, Art’Hotel Ve Prizeotel’İ İçermektedir. Siz De Moment Makers Dünyasının Bir Parçası Olun, Sizi Tanımak İçin Sabırsızlanıyoruz!

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -35 (31.05.2004 – 20.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yabancı Dil Aranan Nitelikler -Üniversitelerin,MYO’larının veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölümlerden mezun, -İyi derecede İngilizce bilen, -En az 2 yıl beş yıldızlı şehir otelinde görev yapmış, -Servis ve sunum bilgisi üst düzeyde, -Dış görünümüne önem veren,diksiyonu düzgün, -Ekip çalışmasına yatkın, -Misafir odaklı çalışabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Güleryüzlü,dinamik, -İletişim becerisi yüksek, -Ulaşım sorunu bulunmayan arkadaşlarımızın CV’lerini bekliyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çırağan Caddesi, No. 46 34349 Ortaköy Beşiktaş İstanbul / Türkiye
Ayşe Ayçin
Ayse.Aycin@Radissonblu.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.