İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sekreter Bilen Ön Muhasebe Elemanı

2018 sanayii ve ticaret alanında faaliyette bulunan Gaia Glob İzmir’de kurulmuştur.
Dış Ticaret hizmeti vermektedir KGN.
İzmir Menemen bölgesi şubemizde kendini yetiştirmiş sorumluluk alabilecek,Bağlı olunan yöneticinin takviminin organize edilmesi ve takibi,Haftalık nakit akışı tablosunun takip edilmesi ve haftalık ödeme listesinin oluşturulması,Aylık fiş ve faturaların dosyalanması,Haftalık raporların toparlanması ve sunulması,Ofisin temiz tutması ve iş akışı koordinasyonunu sağlamak,Ofis ve proje satın alma faaliyetlerine destek olmak,Ofis içi ve dışı verilen görevlerin yerine getirilmesi,Pazarlama faaliyetlerine destek olunması gibi görevleri üstlenecek Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı iş arkadaşı arıyoruz.
Telefonla başvuru kabul etmiyoruz.
CV’nizi gönderdikten sonra uygunsanız aranacaksınız.
Lütfen sizi aramadan önce bizimle iletişime geçmeyin, nitelik ve isteklerinize uygun pozisyonlar olduğu takdirde sizinle irtibat kurulacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İthalat / İhracat

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir Gaia Glob İth. İhr. San Ve Tic Ltd Şti

İzmir Gaia Glob İth. İhr. San Ve Tic Ltd Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.