İş ilanı Başvuru Bilgileri

Nebil Gıda Firması Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere Sorumluluk Sahibi Ehliyeti Olan Ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen Sahada Çalışacak Müşteri Portföyü Olan Veya Geliştirebilecek Deneyimli Satış Pazarlama Görevlisi Aranmaktadır. Başvurmak İsteyen Adayların 0535-972-84-22 Nolu Telefondan Mehmet Bey Le Görüşmeleri Gerekmektedir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -50 (19.06.2004 – 22.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeni Keresteciler Sitesi Celal Bayar Bulvarı No:29-32 Menderes İzmir / Türkiye
Mehmet Bey

905359728422.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.