İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karaca Metal 1984 Yılında Kurulmuştur Ve İ.O.S.B (İkitelli Organize Sanayi Bölgesi) ‘Ndeki Demirciler Sanayi Sitesi’Nde Hizmet Vermektedir. Büyüyen Ekibimize Görevlendirmek Üzere “Satış Temsilcisi” Arayışımız Bulunmaktadır. İş Tanımı: * Mevcut Müşterilerle İlişkileri Güçlendirmek Ve Yeni Müşteriler Kazanmak İçin Aktif Olarak Çalışmak. * Müşteri İhtiyaçlarını Analiz Ederek Doğru Çözümleri Sunmak Ve Teklifler Hazırlamak. * Siparişlerin Takibi Ve Müşteri Memnuniyetini Sağlamak İçin Gerekli Destek Ve Hizmeti Sağlamak. * Pazar Araştırması Yaparak Sektör Trendlerini Takip Etmek Ve Şirket Stratejilerine Uygun Satış Planları Geliştirmek. * Satış Hedeflerine Ulaşmak İçin Etkin Bir Şekilde Çalışmak Ve Performansı Düzenli Olarak Raporlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Org.San.Bölg.Demirciler Sanayi Sitesi B 2 Blok No 64 Başakşehir İstanbul Başakşehir İstanbul / Türkiye
Hasan Bey
Hasan@Karacametal.Com
905327942886.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.