İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın İstanbul Genelinde Bulunan Mağazaları İçin Satış Danışmanları Ve Kasiyerler Alınacaktır. Başvurular En Yakın Evshop Mağazalarına Yapılacaktır. En Yakın Mağaza İçin Https://Www.Evshop.Com.Tr/Magazalarimiz Adresini Ziyaret Edebilir Veya 444 64 34 Numaralı Çağrı Merkezi Hattımızdan Bilgi Alabilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
50 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- (4.06.2006 – Erkek 18- (4.06.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

18 yaşından büyük En az ilköğretim mezunu Bay-Bayan Başvuru yapacağı şubeye yakın ikamet eden

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mh Tığılay Cd. No:30-32 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye


902124446434.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.