İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sorumlu Olunan Projelerde Talep Detaylarını Ve Sözleşme Metnini Dikkate Alarak, Gerekli Kuralara Uygun Şekilde Elektrik Projelerin Çizimi Ve Tüm Süreçlerin Takibini Yapmak. İş Planını Proje Departmanı Ve Pano Atölyesi İçin Hazırlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Yüksek Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Gemi elektriği konusunda en az 3 yıl deneyime sahip olmak, Üniversitelerin Elektrik/Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmak, AutoCad/Eplan programlarının kullanımına hakim olmak, Ekip yönetimi, problem çözme, karar verme ve koordine etme becerisi gelişmiş olmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tersaneler Bölgesi Billur Sokak Gemdok Sanayi Sitesi No:11 Tuzla – İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Nuran Alar
İk@Saygielectric.Com
902163926021.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.