İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Tuzla Tersaneler Bölgesinde Bulunan Şirketimizde Görevlendirilmek Üzere “Proje Mühendisi” Pozisyonunda Çalışacak Takım Arkadaşları Aramaktayız. Üniversitelerin Gemi İnşaatı Ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, İyi Derecede İngilizce Bilen ( Okuma-Konuşma-Yazma), İletişimi Güçlü, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, Analitik Düşünme Yeteneğine Sahip, Tercihen İstanbul Anadolu Veya Kocaeli Bölgesinde İkamet Eden / Edebilecek Olan, Askerlik Hizmetini Tamamlamış ( Erkek Adaylar İçin ) Not: Sadece Gemi İnşaatı Bölümlerinden Mezun Adaylar Değerlendirilecektir. İş Tanımı Proje Planı Ve İş Emirlerine Uygun Olarak Projenin İlerleyişini Sağlayabilecek, Müşteri İlişkilerini Koordine Edebilecek, İş Teslimlerini Yapabilecek Ve İlgili Birimlere Raporlama Yapabilecek, Kariyer Odaklı Ve Gelişime Açık Olmak, Projeye Bağlı Olarak Diğer Departmanlar İle Koordinasyonu Sağlamak, Proje Kapsamında, Tersaneyi Müşteri Ve Yetkili Onay Kuruluşlarına Karşı Teknik Olarak Temsil Etmek, Plan Ve Organizasyon Kabiliyetine Sahip Olmak, Proje Dahilindeki İmalatların Onaylı Resim Ve Klas Kurallarına Göre Yaptırılması Ve Takibini Yapmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 25- -45 (7.06.1999 – 9.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYARAK ik@desan-shipyard.com MAİL ADRESİNE CV GÖNDERİNİZ. İletişim Bilgileri: Cihan COŞKUN 0(216) 395 20 25-326

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Özel Tersaneler Bölgesi No. 36 Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Yetkilisi Cihan Coşkun
İk@Desan-Shipyard.Com
902163952025.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.