İş ilanı Başvuru Bilgileri

Denizcilik Sektöründe Faliyet Gösteren Firmamız İçin İlgili Bölümden Mezun, Proje Mühendisliği Alanında Çalışacak Tecrübeli Ekip Arkadaşı Aramaktayız. İş Takipi Yapabilen Yapılan İşler İçin Proforma Hazırlayabilecek Yapılan İşler İçin Raporlama Yapabilecek Autocad Vb. Çizim Programları Kullanabilme Becerisine Sahip, Microsoft Office Programları Kulanma Becerileri Olan Rusça Veya İngilizce Olmak Üzere İyi Derece En Az 1 Dil Bilgisine Sahip İlgili Alanda En Az 2 Yıl Deneyime Sahip En Az Ön Lisans Mezunu Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış Olan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE ik@baremgemi.com İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Evlıya Çelebı Mah. Cömert Sk. Tuzla Gemı Yan Sanayı Sıtesı F Blok 1 3 Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları
İk@Baremgemi.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.