İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dilovası İmes Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu, Plastik Enjeksiyon Üretim Ve Montajı Yapılmakta Olan Fabrikamızda Üretim Bölümünde İstihdam Edilmek Üzere Deneyimli Veya Deneyimsiz Bay / Bayan “Üretim Personelleri” Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 22- -45 (18.06.2002 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -45 (18.06.2002 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması Mesaili çalışma düzenine uyabilecek, En az ilkokul mezunu, Askerlik ile ilişiği olmayan, Çayırova-Gebze-Dilovası ilçelerinde ikamet eden, 22-45 yaş aralığında bay elemanlar alınacaktır. Servis güzergahımız, Çayırova Atatürk mahallesinden hareket ederek, Mc Donald’s önünden, İstasyon, Tatlı kuyu, Gebze Center Avm ve Dilovası üzerinden fabrikaya gelmektedir. Asgari ücret üzerinde maaş verilmektedir. Devam primi ve Dini bayramlarda hediye çeki uygulamamız mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb İmes 5 Cad. No: 15 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Fatih Dayıoğlu

905304587976.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.