İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yetiştirilmek Üzere Pazarlamam Birimimize Sevkiyat Ve Pazarlama İş Arkadaşı Aranıyor Ön Koşulumuz Src Belgesine Sahip, Askerliğini Yapmış Aktif Münibüs Kullanabilen Seyahat Engeli Olmayan Güler Yüzlü Sorumluluk Sahibi Ekibimizin Bir Parçası Olacaktakım Arkadaşı Arıyoruz. Nitelikler İkametgâhı Bornova/İzmir Ve Çevresinde Olan, Askerlik Görevini Yapmış Olan Ya Da Muaf Olan, Src-4 Belgesine Sahip, Seyahat Engeli Olmayan, Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, 25-40 Yaş Aralığında Olan. İletişim : Mail Adresi : Ntosun@Tosunlarotomotiv.Com Telefon : 0533 2931841 Not: Yukarıda Belirtilen Mail Adresine Gönderilen Cv’Ler İncelendikten Sonra Yüz Yüze Görüşme Gerçekleştirilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -40 (19.06.1999 – 21.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
7418_1 Sok No:7A 5. Sanayi Sitesi Bornova İzmir / Türkiye

Ntosun@Tosunlarotomotiv.Com
905332931841.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.