İş ilanı Başvuru Bilgileri

Modüler Mobilya Üretimi Yapılan İşyerimize Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan , Aktif Araç Kullanabilen, Deneyimli Pazarlama Personeli Alımı Yapılacaktır. 0534 422 7443 Nolu Telefondan Randevu Alınıp, Görüşmeye Gidilebilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -40 (27.06.1999 – 29.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -40 (27.06.1999 – 29.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme -Aktif araç kullanabilen -Diksiyonu düzgün – İletişim ve ifade yeteneği güçlü – Prezentabl

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedieylül Mah. 5542 Sk. No:44/5 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Nurten Kaygısız

905344227443.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.