İş ilanı Başvuru Bilgileri

İkiler Otomotiv Bünyesinde Çalışacak Pazarlama Personeli İçin; İşkur Bornova Hizmet Merkezinde 28 Mayıs 2024 Salı – Saat:11.00 De Toplu İş Görüşmesi Yapılacaktır. Otomotiv Sektöründe 1973 Yılından Bu Yana Hizmet Veren Şirketimiz; Binek Araçlar, Hafif Ticari Grup, Ağır Vasıta Araçları Ve Endüstriyel Gruplar İçin Yedek Parça, Filtre, Madeni Yağ; Oto Bakım Ürünleri Grubunda 100’Den Fazla Global Ve Yerli Markanın Distribütörlüğü, Bayiliğini Ve Dağıtımını Yapmaktadır. İkiler Otomotiv 300’Den Fazla Çalışanı İle Egenin En Büyük Lojistik Merkezi Sayesine Ürünlerini Müşterilerine Hızlı Ve Güvenli Bir Şekilde Ulaştırmaktadır. Ayrıca Yurt İçinde 24.000 Nokta, Yurt Dışında 50 Ülke İle İhracat Ve 4.000’İn Üstünde Ürün Çeşitliliği İle Hizmet Vermektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -55 (28.05.1999 – 22.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -55 (28.05.1999 – 22.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

En az lise mezunu Satış konusunda en az 1 yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen Diksiyonu düzgün-insan ilişkileri kuvvetli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
7419 Sokak, No:19 5.Sanayi Sitesi Pınarbaşı Bornova İzmir / Türkiye
İşe Alım Uzmanı Gonca Kardelen Yazıcı
İnsankaynakalri@İkilerotomotiv.Com
905338967165.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.