İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bursa Plazamızda Görev Alacak “Otomotiv Elektrikçisi” Alınacaktır. İşin Tanımı: Motor Ve Otomotiv Sanayisinde Kullanılan Malzemeleri Tanımak, Motorlu Taşıtların Elektrikli Sistemlerinin Bakımını (Aydınlatma Elemanlarının Düzenli Çalışması; Sigortaların Kontrolü, Oksitlenmiş Bağlantıların Temizlenmesi, Far Ayarları, Vb) Yapmak. Motorlu Taşıtların Elektrik Donanımlarını (Marş Motorları, Marş Şalterleri, Alternatörler, Alternatör Regülâtörleri (Konjektör), Aydınlatma Sistemleri, Far Ayarları, Bataryalar (Akü), Bobinler, Alet Tablosu Göstergeleri Ve Ateşleme Sistemleri) Kontrol Etmek, Arızalarını Teşhis Etmek Ve Gidermek. Kaporta-Boya Atölye’Sinde Tamamlanmış Araçlar İçin Elektrik Tesisatı Döşemek, Gerekli Ayarları Teknik Kurallara Uygun Olarak Yapmak. Oto Elektrikçiliği Mesleğinin Gerektirdiği Her Türlü Cihaz, Ölçü Ve Kontrol Aletlerini Kullanmak. Çeşitli Taşıt Tip Ve Modellerinin, Elektrik Donanımları İle İlgili Teknik Bilgileri Ve Standart Değerleri, İlgili Dokümantasyondan Takip Etmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -45 (4.06.2004 – 6.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Aranılan Nitelikler: En az düz, teknik veya endüstri meslek lisesi mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Oto ehliyetli, Ekip çalışmasına uygun, Erkek Adaylar için Askerlik Hizmetini Tamamlamış. Çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma Saaterimiz: Hafta içi 08:30-18:00 cumartesi 09:00-16:00 Servis Güzergahları: Geçit Servisi, Heykel Servisi,Çamlıca Servisi,Millet Mah.Servisi, Kestel Servis,Mesken Servis, Gemlik Servis. “İŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ovaakça Eğitim Mah. İstanbul Cad.No:742-744 Osmangazi Bursa / Türkiye
Bahar Şen
İnsankaynaklari@Acamar.Com.Tr
905465391550.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.