İş ilanı Başvuru Bilgileri

I-Ro Teknoloji A.Ş , 10 Yıldır Telekomünikasyon Sektöründe Baz İstasyonlarının / Fiberoptik Kurulum Ve Projelerinin Hazırlanması Alanında Faaliyet Göstermektedir. Türkiye Ve Almanya’Nın Önde Gelen Operatörlerine Hizmet Vermektedir. İşin Gereklilikleri: Sisteme Veri Girişlerini Yapmak Gelen Fatura / Giden Fatura / İrsaliye / Fiş Vb Muhasebeye Ait Tüm Kayıtları Tutmak , Ay Sonu Mali Müşavire Teslimini Sağlamak Proje Bütcelerini Oluşturmak Ve Takip Etmek Muhasebeyi İlgilendiren Tüm İşlerin Yapılması Ve Takibi Haftalık Ve Aylık Raporlamaların Yapılması Dökümantasyon Yapılması (Personel Ve Diğer) Malzemelerin Zimmet Takibini Ve Yönetimini Gerçekleştirmek, Büro İç Yönetimine Ait Eksikleri Belirlemek, Aksiyon Almak. İdari İşler Kapsamında Alınan Tüm Hizmet Ve Malların Gerekli Kayıtlarını Tutmak, Tüm Satın Alma Süreçlerinde Piyasa Araştırması, Kıyaslama Ve Raporlama Yapmak, Yurt İçi Ve Yurt Dışı Seyahat İşlemlerinin Takibi Güvenlik Hizmetlerini İzlemek, Çalışma Saatleri:09:00/18:00 Haftasonu Çalışma Yapılmamaktadır. Servis Yoktur. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Aranan nitelikler: En az 1 yıllık çalışma tecrübesi olmak, Ofis programları (excel,word) çok iyi düzeyde biliyor olmak, Muhasebe programı kullanabiliyor olmak (herhangi) Tercihen ilgili alanda eğitim veya sertifika sahibi olmak İletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi bulunan analitik düşünen Güleryüzlü ve presantable İlanımızda aranan nitelikleri sağlayan ve yazdığımız iş tanımını eksiksiz yapabileceğini düşünen arkadaşların cvlerini serra.ekinci@iroglobal.de adresine göndermeleri rica olunur. CVsiz başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvar Nilüfer Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Yönetici Serra Ekinci
Serra.Ekinci@İroglobal.De
905356997717.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.