İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektronik Sektöründe Faaliyet Gösteren Şirkete; -Cari Fiş Takibi -Kasa Takibi, -Çek-Senet İşlemlerini Yürütebilecek, -Günlük, Haftalık, Aylık Ödeme Ve Tahsilât, Nakit Akış Raporlarının Hazırlayabilecek, -Ofis Programlarını Bilen (Excel, Word, Outlook) Muhasebe Programını Kullanmayı Bilen En Az 2 Yıl Tecrübeli Muhasebe Personeli İstihdam Edilecektir. Çalışma Saatleri : Hafta İçi :08.30- 17.30(Cumartesi :08.30-14.00) Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir Bölgesine Direk Servis Mevcuttur. Servis Güzergahında Olmayan Bölgeler İçin Yol Ücreti Firma Tarafından Karşılanmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -40 (5.07.2004 – 6.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karacaoğlan Mah. 6172 Sok No:21 Bornova İzmir / Türkiye
Tutku Atabay
Tutkuherz@Hotmail.Com
902323660824.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.