İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Büro Görevlisi (Otel Resepsiyoncusu) Mesleğinde Tercihen Deneyimli Bay Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. İletişim: Şafak Balcı 5389479935 Servis Ve Yemek Vardır. Konaklama Yoktur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi Ön Büro Görevlisi (Otel Resepsiyoncusu) mesleğinde tercihen deneyimli bay bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. İletişim: ŞAFAK BALCI 5389479935 Servis ve yemek vardır. Konaklama yoktur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Salkımlı Köyü Elmalı Mevkii Artvin Merkez Artvin / Türkiye
Şafak Balcı

905389479935.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.