İş ilanı Başvuru Bilgileri

25-50 Yaş Arası Kadın Yemek Dağıtımı Da Yapabilecek Mutfak Görevlisi Alınacaktır.Karşıyaka, Çiğli Ve Menemen’Den Servis Vardır.İlgilenen Adayların İşkur Müracaatlarını Yaptıktan Sonra İşyeri İletişim Bilgilerini Kullanarak Randevu Alıp Görüşmeye Gitmeleri Gerekmektedir. İrtibat :Zeynep Hanım 0554 637 36 44 – 0232 376 70 68 (G.E.K)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10006/1 Sokak No:45 A.O.S.B Çiğli Çiğli İzmir Çiğli İzmir Çiğli İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.