İş ilanı Başvuru Bilgileri

Maltepe’De Bulunan 4 Yıldızlı Otelimize Muhasebe Müdürü Aramaktayız. İş Tanımı Muhasebe İşlemlerinin Mevzuatlara Göre Muhasebe Kayıtlarına İşlenmesinin Sağlanması Ve Kontrolü, P&L Raporlarının Hazırlanarak, Analizlerinin Ve Sunumunun Yapılması, Mizan Kontrolünün Sağlanması, Dönem Sonu Kapanışlarının Ve Raporlama İşlemlerinin Yapılması, Kredili Hesapların Yönetimi, Tahsilatlarının Takibi, Diğer Bölümler İle Tahsilat Konusunda Koordinasyonun Sağlanması. Stok Sayımlarının Organize Edilmesi, Gerçekleştirilmesinin Sağlanması Ve Sonuçlarının Kayıt Edilmesi. Resmi Kurumlarla İlişkilerin Yürütülmesi Ve Geliştirilmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 29- -50 (18.06.1995 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 29- -50 (18.06.1995 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 25000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Bilgisayar Kullanımı, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Tercihen üniversitelerin iktisat, işletme bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıllık otel muhasebe yönetimi tecrübesine sahip, Önbüro, H&K ve F&B Departmanlarının işleyişi hakkında deneyim sahibi, Cost Control ve depo işlemlerine hakim, Vergi mevzuatlarına hakim, mevzuatta ki değişimleri takip eden, Liderlik vasfı gelişmiş, analitik düşünebilen, çözüm odaklı, MS Excel’i iyi derecede kullanabilen, Bütçeleme ve raporlama konu ve standartlarına hakim adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bağdat Caddesi No: 273 İstanbul Maltepe İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Özge Çetin
İnsankaynaklari@Abglobalturizm.Com
905366438107.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.