İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San.Ve Tic. Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Muhasebe Sorumlusu; *Muhasebe Operasyonları Alanlarında En Az 5-10 Yıl Tecrübe Sahibi, *%100 İhracat Yapan Firmamıza İhracat, İthalat Kur Farklarının Hesaplamalarını Yapabilen, *Dönem Sonu Tüm Beyanname Hazırlıkları Ve Geçici Vergi Beyannamelerinin Taslaklarının Hazırlanması *Dönem Sonu Yurt Dışı Hesaplar Ve Yurt İçi Hesaplarının Kur Farklarının Hesaplarının Yapılması, *Bankaların Değerlemelerini Ve Kur Farkı Hesaplarını Yapabilen, *Demirbaşlar İle İlgili Amortisman Hesaplarının Tutulması Ve Hesaplarının Yapılması, *Firmanın Tüm Alış, Satış, Gider Faturalarının İşlenmesi Ve Kontrolü Konusunda Tecrübe Sahibi, *E-İrsaliye, E-Arşiv, Berat İhracat Ve İthalat Konularını Yönetebilecek, *Tek Düzen Hesap Planına Hakim, *Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, *Muhasebe Paket Programları Konusunda Bilgi Sahibi *Aylık Kar-Zarar Raporları Hazırlayabilen, *Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Torbalı İlçesi Ve Civarında Oturanlar Tercih Sebebidir. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 30- -50 (20.06.1994 – 22.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -50 (20.06.1994 – 22.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yedi Eylül Mah. 5536 Sokak İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.