İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Dulda Merdiven Sistemleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Montaj Ve Paketleme Elemanı İlanı Dilovası Mermerciler Organize Sanayi Bölgesinde Merdiven Sistemleri Ve Aksesuarları Alanında Yurt İçi Ve Yurt Dışına Üretim Yapan Fabrikamızda Çalışacak Montaj Ve Paketleme Bölümü İçin Ekip Arkadaşları Aramaktayız. Aranan Nitelikler -Paketleme Ve Montaj Hatlarında Deneyimli El Becerisi Olan -20/37 Yaşları Arası Alınacak Personelin İstanbul Anadolu Yakasında ; Pendik Güzelyalı, Esenyalı, Tuzla Aydınlı, İçmeler, Şifa Mahallesi E-5 Üzeri, Tuzla E-5 Üzeri, Kocaeli Bölgesi ; Çayırova, Gebze Merkez ,Kirazpınar , Arapçeşme Gebze Cezaevi Bölgesi ,Akse Sapağı, Mevlana Mah. ,Darıca E-5 Yakın Bölgelerde İkamet Eder Durumda Olması Tercih Sebebidir. Önemli :Dilovası Merkeze Servisimiz Girmemektedir. İstanbul Üzerinden Gelen Servisler Dilovası İmes E Bağlanan Yeni Otoban Yolundan Opet Aşağısından Giriş Yapmaktadır. Sabah Servis 06:40 Da Bağlantı Yolundan Geçmektedir. Çalışma Saatleri :Hafta İçi 07:30-17:30 Cumartesi Ve Pazar Çalışmamız Yoktur. Çalışma Olması Durumunda Fazla Mesai Ücreti Ödenmektedir. Devamsızlık Primi Uygulamamız Bulunmaktadır. -Personele Kalacak Yerimiz Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-İlköğretim
Kadın 20- -35 (14.06.2004 – 17.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (14.06.1999 – 17.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 23000 TL

İş Tanımı DULDA MERDİVEN SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Montaj ve Paketleme elemanı ilanı Dilovası Mermerciler Organize Sanayi Bölgesinde Merdiven Sistemleri ve Aksesuarları alanında yurt içi ve yurt dışına üretim yapan fabrikamızda çalışacak montaj ve paketleme bölümü için ekip arkadaşları aramaktayız. Aranan Nitelikler -Paketleme ve Montaj Hatlarında deneyimli el becerisi olan -20/37 yaşları arası Alınacak personelin İstanbul Anadolu yakasında ; Pendik Güzelyalı, Esenyalı, Tuzla Aydınlı, içmeler, Şifa mahallesi E-5 üzeri, Tuzla E-5 üzeri, Kocaeli Bölgesi ; Çayırova, Gebze merkez ,Gebze Cezaevi bölgesi ,Akse Sapağı, Mevlana mah. ,Darıca E-5 yakın bölgelerde ikamet eder durumda olması tercih sebebidir. Önemli :Dilovası Merkeze servisimiz girmemektedir. İstanbul üzerinden gelen servisler Dilovası imes e bağlanan yeni otoban yolundan Opet aşağısından giriş yapmaktadır. Sabah servis 06:40 da bağlantı yolundan geçmektedir. Çalışma Saatleri :Hafta içi 07:30-17:30 Cumartesi ve Pazar çalışmamız yoktur. Çalışma olması durumunda fazla mesai ücreti ödenmektedir. Devamsızlık primi uygulamamız bulunmaktadır. -Personele kalacak yerimiz mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ss.İstanbul Mermerciler Küçük San.Sitesi Koop.3.Cad. 29. Sok.No :10 Köseler-Dilovası Kocaeli Dilovası Kocaeli / Türkiye
İk.Müd. Gamze Hanım
İk@Dulda.Com
905348938978.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.