İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul Kayabaşı Köyünde Bulunan Talaşlı İmalatta Traktör Parçaları Üreten Firmamız İçin Vasıfsız Meydancı Olarak Yetiştirilmek Üzere Eleman Aranmaktadır. Çalışma Saatlerimiz : 08:00- 17:45 Çalışma (Cumartesi Hariç) Sgk+Yemek+Servis Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 22- (20.06.2002 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması 1- En az ilköğretim mezunu 2- Çalışmaya istekli , İş ortamında uyumlu 3- Sigara kullanmayan 4-Herhangi bir kronik hastalığı ve Bedenen rahatsızlığı olmayan 5- G.O.Paşa-Bayrampaşa-Habipler-Sultangazi (Servis Güzerhahımıza uygun yerde) civarında ikamet eden eleman arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kayabaşı Mah. Panayır Sok. No:50 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Müdür Figen Eker Açıkgöz

905322002615.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.