İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bebe Giyim Sektöründe Üretim Yapan Firmamızda Yeni Kurulan Bandında Çalışmak Üzere Deneyimli Makinacılar Alınacaktır. Tüm Sosyal Haklar, Servis Ve Yemek Mevcuttur. Gürsu , Yenidoğanda Oturanlar Tercih Sebebidir (Erzak Yardımı Mevcuttur). Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi: 07:40 – 18:20 Dır. Cumartesi Pazar Çalışma Yoktur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeni Doğan Mah.Ramis Yiğit Cad.No:94 Gürsu Gürsu Bursa / Türkiye


905053513660.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.