İş ilanı Başvuru Bilgileri

Vsy Biyoteknoloji, Dünyanın Dört Bir Yanındaki Hastaların Hayat Kalitesini Büyük Ölçüde Artıracak Ve Geliştirecek Şekilde Tasarlanmış Ve Üretilen Üstün Oftalmoloji Ve Ortopedi Ürünleriyle Müşteri Memnuniyetine Odaklanan İlerici Ve Yenilikçi Bir Şirkettir. Tuzla Lokasyonumuzda Görev Alacak Bakım Mühendisi (Uzman Yrd) Aramaktayız. İlgili Bölümlerden Minimum Lisans Mezuniyeti Olan, Tercihen Autocad Ve 3D Çizim Programı Kullanabilen, İyi Derecede Microsoft Ofis Programlarına Hakim Olan, Paket Bakım Programını Kullanabilen, Tercihen İyi Derece İngilizce Bilgisine Sahip, Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişiği Olmayan Yada Tecilli, Alanında Minimum 1 Yıl Tecrübeli, Düşüncelerini Sözlü İfade Edebilme Gücüne Sahip, Çalışanlar İle İyi İletişim Kurabilen. Yaptığın İşin Odağına İç Ve Dış Müşteriyi Koymalıdır Çalışanlara Ve İç/Dış Müşterilere Değer Veren, Saygı Gösteren Ve Güvene Dayalı İlişkiler Kurmalıdır, Zor İşlerin Üstesinden İş Heyecanını Koruyarak Gelmeli İnsanlara Değer Veren Ve Etik Kurallara Uygun, İnsan Odaklı Yaklaşım İçinde Olmalıdır. Konuları Etraflıca Anlamak Amacıyla Bilgi Toplayarak Değerlendirmelidir Ortak Hedeflere Ulaşmak İçin İçinde Bulunduğu Takım İle Uyumlu Çalışmalıdır. İşlerin Daha Etkin Ve Verimli Olması Amacı İle Alternatifler Geliştirmelidir. Etrafı İle Profesyonel Ve Açık İletişim Kurmalıdır Sorumluluk Ve Hedeflerinin Bilinci İle Hareket Etmelidir Değişen Durumlara Hızla Ayak Uyum Sağlamalıdır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 22- -50 (14.06.2002 – 16.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -50 (14.06.2002 – 16.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Alanındaki sürekli iyileştirme ve performans geliştirme konusundaki tüm faaliyetleri yönetmek. Toplam verimli bakım sisteminde yer alan prosedür ve formların gerekliliklerini yerine getirmek Atölye çalışmalarına liderlik etmek ve ve eğitimler planlamak. Ekipmanların arıza ve planlı bakımlarının kontrolü, Kendisine bağlı ekiplerin sevk ve idaresi, Uygunsuzlukları araştırmak ve düzeltici / önleyici tedbirleri almak, Periyodik (haftalık, aylık, yıllık) koruyucu / önleyici bakım faaliyetlerini geliştirmek, planlamak, gerçekleştirmek, Üretim ekibiyle Kaizen faaliyetlerinde liderlik yapmak, Üretim alanında 5S bakım süreçlerini takip etmek, uygulatmak ve hatların ihtiyaçlarını takip etmek, Teknolojik gelişmeleri takip ederek makine iyileştirmeleri için öneriler vermek, maliyet düşürücü sistemler önermek, ilgili birimlere rapor vermek, Başvurmak isteyen adayların sayfa sonundaki BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firmayı arayarak randevu almaları gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeören Mah İstosb Mah. 3.Cadde No:5 Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Samet Bey

905465176545.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.