İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabrika Ve Makine İmalatçılarına Yönelik Endüstriyel Vakum Pompaları Ve Sistemleri İmal Eden Firmamız Bünyesinde, Yurtiçi Ve Yurtdışı Satış-Pazarlama Departmanımızda Görevlendirilmek Üzere Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere, Kadın Veya Erkek, Tercihen Mühendislik Dallarının Makine, Endüstri, Mekatronik Bölümlerinden Mezun Takım Arkadaşlarımızı Arıyoruz. Yurtdışı İçin İyi Derecede İngilizce Bilmek İş Pozisyonunun Gereğidir. Diğer Pozisyonlar İçin Yabancı Dil Seviyesi Tercih Sebebidir. Müşteri Talepleri Doğrultusunda Teklif Değerlendirmesi Yapıp, Bunları Takip Etmek, Müşteri Ziyaretleri Gerektiğinde Önce Ekip Liderlerimizle, Belli Bir Tecrübeden Sonra Kendi Başına Seyahat Etmek Gerekecektir. B Sınıfı Ehliyet Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Yüksek Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Proje Tabanlı Çalışma, Takım Çalışması Mühendis, Bilgisayar kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı ehliyetli ya da alma aşamasında, Yabancı dilde anlayıp yazışabilme ve derdini ifade edebilme (Yurtdışı pazarlama pozisyonu için iyi derecede İngilizce).

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize Sanayi Bölgesi, Hürriyet Bulvarı, Deparko San.Sitesi Berkalp İş Merkezi No:1-13 İkitelli Başakşehir İstanbul Başakşehir İstanbul / Türkiye
Pazarlama Müdürü Gürkan Ünsal
Gurkanunsal@Pomvakpompa.Com
905332771939.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.