İş ilanı Başvuru Bilgileri

Makine Mühendisi

Merkez ofisi İstanbul Pendik te olan ve üretim alanında faaliyet gösteren firmamıza ekip arkadaşı aramaktayız.
     Üniversitelerin Makine Mühendisliği alanından mezun     Hidrolik ve Pnömatik sistemler hakkında bilgisi ve en az 2 yıl tecrübesi olan     Solidworks ve Outocad programlarına hâkim.
 Seyahat engeli olmayan ve mümkünse araç kullanabilen     Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış     İkili ilişkileri iyi olan ve güven duygusu veren     İş sorumluluk bilincine sahip olan ve süreç takibi yapabilen     Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
 

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Oemmakine

İstanbul Oemmakine İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.