İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Hidrolik-Pnömatik-Malzeme Ve Ekipman Konularında Faaliyet Gösteren Firmamız İçin, – Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, – Ekip Çalışmasına Yatkın, Çalışkan, Genç, Dinamik, – – İnsanlarla Rahat İletişim Kurabilen – Erkek Adaylar İçin, Askerliğini Yapmış, – Ehliyeti Olan Ve Aktif Araç Kullanabilen, – Hidrolik, Pnömatik Ve Otomasyon İle İlgili Malzemelerin Satışını Yapan Firmamızda Görevlendirilecek Mekatronik Veya Makina Mühendisi Alınacaktır. – Resmi Tatil Olarak İlan Edilen Günler Tatildir. – Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 08:00/18:00 – Cmrtsi 08:00/16:00 ‘ Dır. (Bir Ayda İki Cumartesi Tatil, İki Cumartesi Çalışılır.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- -45 (6.06.2004 – 8.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (6.06.2004 – 8.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNETTEN BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYARAK İŞVEREN İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Orhanlı Mahallesi Demokrasi Caddesi No:105 Tuzla İstanbul Tel: 0216 444 65 45 Tuzla İstanbul / Türkiye
Yetkili Fulya Hanım
İnfo@Hidropaks.Com.Tr
905549302485.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.