İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Firmamız Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Endüstriyel Mekanik Tesisat ( Fabrikalarda Basınçlı Hava Tesisatı, Soğutma Grubu Montaj Ve Tesisatı, Isıtma Tesisatı, Yangın Tesisatı, Buhar Hattı Tesisatı V.S. ) Konusunda Deneyimli Makine Mühendisi Alınacaktır.Aktif Araç Kullanılabilmesi Önemli Olup,Şirket Aracı Verilecektir. Uygun Özgeçmişlerin Foramuhendisliklb@Gmail.Com Adresine Gönderilmesi Gerekmektedir.(Telefonla Arama Yaparak İş Başvurusu Yapılmaması Uygun Olur) M.Y.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 20- -50 (19.06.2004 – 22.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bahçelievler Mah. Cevdet Bilsay Caddesi No:65/A Karşıyaka Karşıyaka İzmir / Türkiye
Levent Budak
Foramuhendisliklb@Gmail.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.