İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otomotiv Sektöründe Faaliyet Gösteren İtalyan Sermayeli Firmamız İçin ‘Teknik Ve Otomasyon Mühendisi’ Aramaktayız. · Üniversitelerin Makine, Otomotiv, Mekatronik Mühendisliği Veya İlgili Mühendislik Bölümlerinden Mezun. · Tercihen Abb Kolaboratif Robotları İle Çalışmış, Abb Robot Programlama Ve Devreye Alma Konusunda Tecrübeli, · Tercihen Solidworks Programını Çok İyi Derecede Kullanabilen, · Parça, Makine Ve Sistem Tasarımı Ve Devreye Alma Yapabilecek, · Tercihen İngilizce Bilen, · Çözüm Odaklı, Analitik Ve Pozitif Düşünce Yapısına Sahip, Takım Çalışmasına Yatkın, · Araştırma, Farklı Alanlarda Kendini Geliştirmeye Ve Öğrenmeye Açık, · Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, · En Az 2 Yıl Tecrübeli. İş Tanımı Firmamız Teknik&Otomasyon Birimi İhtiyaca Yönelik Özel Makine, Aparat Ve Kalıp İmalatı, Planlı Ve Plansız Bakım İşleri, Makine Ve Hat Devreye Alma İşlemleri Yapmaktadır.Birimin Mevcutta Yürüttüğü İşler Aşağıda Listelenmiştir. Bu İşlerden Tecrübeli Olduğunuz En Az Bir Alanı Ve Varsa Kendinizi Geliştirmek İstediğiniz Diğer Alanları Lütfen Ön Yazınızda Belirtiniz. · Abb Kolaboratif Robot Veya Abb Robotlarını Programlanarak Proje Bazlı Devreye Almak, Devreye Alınan Robotların Takibini Yapmak, · Parça Ve Makine Tasarımı/Çizimi Yapmak, · İlgili Tasarım İçin Uygun Parça Ve Makine Elemanlarının Seçimini Yapmak, · Makinelerin Hmı Ve Plc Programlarını Yazmak, · Planlı Ve Plansız Bakım Çalışmalarına Destek Olmak, · Mobil Bakım Programı “Malzeme Yönetimi” Sürecinin Entegrasyonuna Katkı Sağlamak. · Atölye 5S Çalışmalarına Liderlik Etmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İLGİLENEN ADAYLARIN caner.tek@cofletk.com.tr MAİL ADRESİNE CV GÖNDERMESİ GEREKMKETEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İayosb Gazi Bulvari Cad. No.: 42 Tuzla İstanbul / Türkiye
Caner Tek
Caner.Tek@Cofletk.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.