İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yurt İçi Ve Yurt Dışına Fırınlar Yapan Ve Komple Tesisler Kuran Sistem Makina Sektörün Önde Gelen Kuruluşlarındandır. Demir, Çelik, Döküm, Alüminyum Seramik Ve Cam Sanayiinin Isıl İşlem Fırınları Ve Ekipmanları Konusundaki İhtiyaçlarını Karşılıyoruz. Firmamız Kocaeli – Gebze İlçesindeki İstanbul Mermerciler San. Bölgesındekı Fabrikasında Faaliyetlerini Yürütmektedir. Fabrikamızda Mekanik, Montaj, Kaynak Ustaları Ve Usta Yardımcıları Aranmaktadır. Adres (Kocaeli): Mermerciler Osb 1. Cad. 26. Sok. No: 5 Köseler Mah. Dilovası – Kocaeli – Turkey , 41455 Telefon: +90 262 728 12 04 (Pbx)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Kadın Erkek 24- -44 (20.06.2000 – 21.05.1980 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Endüstriyel fırın üretimi yapılan Fabrikamızda Mekanik, Montaj, Kaynak ustaları ve usta yardımcıları aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
S.S. İst. Mermerciler Küçük San. Sit. 1. Cad. 26. Sk. No:5 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İnsan Kaynakları Sibel Arslan
İk@Sistemmakina.Com
905421328883.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.