İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ham Kumaş Açma Talimatına Uygun Olarak Kumaşları Açmak Top Başlarını Düzgün Bir Şekilde Ters Yüzünü Belirleyerk Dikmek. Parti Kalender Ya Da Sanfor Olacaksa Ovarlok Makinası İle Top Başını Dikmek. Açılacak Olan Kumaşı Boyanacak Makinaya Göre Göz Ayarına Uygun Olarak Açmak İşlemi Biten Kumaşları Rotasına Göre İşlem Göreceği Bölüme Teslim Etmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 25- -50 (3.06.1999 – 8.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Firmamızda istihdam edilmek üzere “HAM AÇMA” operatörü alınacaktır. deneyimli askerliğini yapmış

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kurtuluş Osb Mh. Turgut Özal Cd. Bursa Gürsu Gürsu Bursa Gürsu Bursa / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Serap Kaya
İk@Hmktextile.Com
902243760420.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.