İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kaynakçı

Çıraklık Eğitim,Meslek Lisesi Metal İşleri veya benzer bölümlerinden mezun, Yevmiye sistemli çalışabilecekKaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,Disiplinli, işine özen gösteren ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,Takım çalışmasına yatkın,insan ilişkileri kuvvetliAlanıyla ilgili mesleki yeterliliği bulunan kaynak belgesi vb.
Gazaltı Kaynağı ve Elektrot kaynak konusunda en az 2 yıl tecrübeliAskerlik görevini tamamlamış,Gebze , Darıca ve Çayırova güzergahında ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Dönemsel

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Gebze

Kocaeli 1k2a Lojistik Hizmetler

Kocaeli 1k2a Lojistik Hizmetler İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.