İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karşıt İnceleme Elamanı

Yeminli Mali Müşavirlik Şirketimizde Karşıt inceleme elamanı olarak KDV İade Raporlarının hazırlanma sürecinde yardımcı olmak,Karşıt inceleme tutanaklarının düzenlenmesi, Firmalara gidip karşıt inceleme tutanaklarının doldurulması vb.
.
görevleri üstlenecek Karşıt İnceleme Elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Aranan NiteliklerÜniversitelerin iktisat, işletme, maliye bölümlerinden mezun veya Ticaret Lisesi mezunuMuhasebe veya denetim mesleğinde en az 1 yıl deneyimli,Tek Düzen Hesap Planına vakıf,Karşıt inceleme tutanakları konusunda bilgiliMS Ofis uygulamalarına hakim,Seyahat engeli olmayan,Erkekler için askerlik görevini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek,Sonuç odaklı ve dinamik bir çalışma ortamında çalışabilen takım arkadaşı aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bahçelievler

İstanbul Sencar Ymm Ltd Şti.

İstanbul Sencar Ymm Ltd Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.