İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Kocaeli Dilovası Çerkeşli Osb De Elektrik Kablo Üzerine Faaliyet Gösteren İşletmemizin Üretim/İmalat Bölümünde Kablo Gruplama İşçisi Olarak Aşağıdaki Görev Tanımlarını Yerine Getirebilecek Sorumluluk Sahibi Mavi Yaka Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 18- -55 (29.06.2006 – 22.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Bayramlarda ikramiye desteği verilir Ramazan ayı ve yılbaşlarında kumanya ve ödeme kartları sağlanır.
En Az Ücret : 19000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 23000 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması Üretimden gelen kabloyu kesme makinalarında ölçülere göre kesmek, Kabloları çalışıp çalışmadığı kontrol ederek test etmek Palet üzerinde verilen standartlara uygun şekilde dizilimlerini yapmak Sevkıyat depo alanında istif yapılması

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb. Mah. İmes 8. Cadde No:21 Dilovası Kocaeli / Türkiye
Kalite Ve İdari İşler Cemil Çetin
Cemilcetin@Adailetkenkablo.Com
905466207026.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.