İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otomotivde Çalışmış, Kumanda, Pano Bilgisi Olan, Tercihen Pres Tamirinde Deneyimli Elektrikçi Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 07:30-15:30, 15:30-23:30, 23:30-07:30 İşyeri Toplu İş Sözleşmesine Bağlı Olarak Asıl Ücrete İlave Ayni Ve Yan Hakları Vardır. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı Ve Yılbaşı Harçlıkları, Kurban Bayramında Et Dağıtımı, Eğitim Ve Yakacak Yardımları Verilmektedir. Servis Güzergâhı: Emek-Bağlarbaşı- Hamitler- Yenibağlar- Dikkaldırım- Altıparmak- Setbaşı- Erikli- Mesken – Yeşilyayla- Ankara Yolu- Kanalboyu- Etibank- Beşyol- Soğanlı- İstiklal Mh.- Adalet Mh.- Hürriyet Mh – Beşyol – Ankara Yolu- Gürsu- Yunuseli- Emek- Görükle- Otosansit

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İş Tecrübesi İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize Sanayi Bölgesi Eflatun Cad. No:7 Nilüfer/Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Fatih Bey

902242423464.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.